MÖBLER / Skåp & hyllor / Hörnétagère 10244349
nr 1024 4349
Hörnétagère
1800-tal, höjd: 130 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 mars 2016
kl 18:15:22
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Hörnétagère
Kondition: slitage, skador
nr 1024 4349
Hörnétagère
1800-tal, höjd: 130 cm
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 200 kr |
måndag 14 mars 2016 |